KONGREYE DAVET

Değerli Katılımcılar,
Derneğimizin 44. Ulusal Hematoloji Kongresi’nin hazırlıklarına büyük bir heyecan ile başladık. Sizlere en iyi bilimsel içeriği sunmak üzere THD Bilimsel Alt Komiteleri, THD eğitim komisyonu ile birlikte kongre programını oluşturduk. Ülkemizde hematoloji alanında yapılagelen en önemli organizasyon olan Ulusal Hematoloji Kongresi bu yıl da çok önemli bilimsel aktivitelere ev sahipliği yapacak. Uluslararası derneklerle ilişkilerimiz bu yıl da aynı hızla devam etmektedir. EHA, ISLH ve ISH ortak eğitim oturumlarımız geleneksel hale geldi.
Kongre programımızda her zamanki gibi, hızla değişen, gelişen ve bu nedenle hepimizin yakından izlemek durumunda kaldığı konularda eğitim oturumları yer alacaktır.
Kongremizden bir gün önce ”12. Mezuniyet Sonrası Hematoloji Eğitim Kursu”, “Hematologlara Yönelik Genetik Kursu” ve İlaç Endüstrisi ve Araştırmaları Çalışanları İçin Hematoloji Eğitim Programı-11” kursları düzenlenecektir. Kurs kontenjanları uygulamalı eğitim olması nedeniyle sınırlı olup, erken kayıt yaptırılması önemle hatırlatılır.
Bu sene bazı bilimsel alt komitelerimizin yönetimleri değişecektir. Seçimle ilgili duyuruları lütfen dikkatlice takip edip değerlendiriniz.
Kongremizin sosyal programları açısından bu sene de sizlere bazı sürprizler hazırlamaktayız.
Tüm katılımcılara, 44. Ulusal Hematoloji Kongremizde  Antalya’da buluşmak ümidiyle, kongre organizasyon komitesi adına en iyi dileklerimi sunarım.
Saygılarımla,

Prof. Dr. Güner Hayri Özsan
Türk Hematoloji Derneği ve 44. Ulusal Hematoloji Kongresi Başkanı