GENEL BİLGİLER

Kongre Tarihi ve Yeri
44. Ulusal Hematoloji Kongresi, 31 Ekim-3 Kasım 2018 tarihleri arasında Titanic Deluxe Belek Otel, Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Konaklama
Titanic Deluxe Belek Otel, Antalya’da yapılacaktır. 

Kongre Dili
Kongre dili Türkçe’ dir.

Açılış Kokteyli
31 Ekim 2018 akşamı gerçekleştirilecektir.

Ödül Töreni Ve Konser 

2 Kasım 2018 Akşamı Ödül Töreni ve Konser programı gerçekleştirilecektir. 

Yaka Kartı
Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır.

Katılım Belgesi
Tüm katılımcılara katılım belgeleri 3 Kasım 2018 tarihinde dağıtılacaktır.

Davet Mektubu
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. (Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.)

Kredilendirme
Kongrenin tüm oturumları ve kurslar Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu (STE) ve Avrupa Hematoloji Birliği – EHA (CME) tarafından kredilendirilecektir.

Transfer Hizmetleri 

Kongre tarihlerindeki transfer talepleri tek yön 350 TL karşılığında yapılacaktır.  Transfer ücretlerine %18 KDV eklenecektir.

İPTAL ŞARTLARI

Kayıt İptalleri
Kayıt iptali 3 Ağustos 2018 tarihine kadar bildirildiği takdirde kayıt ücretinin tamamı; 3 – 24 Ağustos 2018 tarihleri arasında bildirildiği takdirde kayıt ücretinin %50’si iade edilir. 24 Ağustos 2018 tarihinden sonra yapılacak kayıt iptallerinde iade yapılmayacaktır.

Konaklama İptalleri
Konaklama ücretlerinde geri ödeme ancak 3 Ağustos 2018 tarihine kadar yapılan iptallerde %50 oranında yapılacaktır. 3 Ağustos 2018 tarihinden sonra yapılacak iptallerde iade yapılmayacaktır.

Uydu Sempozyum ve Stand İptalleri
Uydu Sempozyum ve stand ücretlerinde geri ödeme ise 3 Ağustos 2018 tarihine kadar yapılan iptallerde %50 oranında yapılacaktır. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde geri ödeme yapılmayacaktır.

* Tüm iadeler kongre sonrasında yapılacaktır.