Türk Hematoloji Derneği’nin Değerli Üyeleri, 

43. Ulusal Hematoloji Kongresi, 01-04 Kasım 2017 tarihleri arasında Titanic Deluxe Belek Otel Kongre Merkezi, Antalya’da düzenlenecektir. Bu dört gün boyunca kongre merkezinde dernek üyelerimizin eserlerinden oluşan bir fotoğraf sergisi yapılacaktır. Kuralları aşağıda yer alan sergiye eserleri ile katılmak isteyen değerli üyelerimizin 29 Eylül 2017 tarihine kadar eserlerini belirtilen adrese göndermeleri gerekmektedir. 

İlginiz için teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz. 

THD Yönetim Kurulu adına 
Prof. Dr. Tülin Tiraje Celkan

Kurallar: 

1-     Fotoğraflar siyah beyaz ve renkli baskılı olarak en az 18x24 cm ile en çok 50x50 cm. arasındaki boyutlarda olmalıdır.
2-     Paspartulu olarak gönderilmesi arzu edilen fotoğraflar 50x50 cm boyutlarını aşmayacak şekilde hazırlanmalıdır. 
3-    Basılmış fotoğraflar sahipleri tarafından THD’nin Turan Güneş Bulvarı İlkbahar mah. 613 Sok. No:8 Çankaya/Ankara adresine, MNG Kargo firması ile ödemeli olarak gönderilebilir. Dijital teknik ile çekilmiş fotoğraflar media@thd.org.tr e-posta adresine ayrıca gönderilmelidir. Fotoğraflar en geç 29 Eylül 2017 tarihine kadar yukarıda belirtilen adreslere gönderilmelidir. 
4-      Gönderilen fotoğrafların çerçevelenmesi, sergiye hazır hale gelmesi, kongre merkezine transferi ve sergilenmesi THD tarafından sağlanacaktır. 
5-      Sergilenen fotoğraflar kongre sonunda sahipleri tarafından geri alınabilir. 
6-      Seçilmiş bazı eserler, eser sahibinin onayı olur ise kongre sonrası THD Ofisinde sürekli olarak sergilenecektir.